
Kunstfiner og stål. B48 x L95 x H76 cm
Varenummer: 3601094
| Type | Skrivebord |
|---|---|
| Materiale | ABS-plast, , , Træfiberplade, Stål |
| Materiale | Front ABS-plast, , , Træfiberplade, Top ABS-plast, Bund ABS-plast, Side ABS-plast, Ben Metal, Bagside ABS-plast, Stel Metal |
| Behandling | |
| Farve | Varm eg, Sort |
| Inklusiv | 1 skuffe, 1 hylde |
| Størrelse samlet | Bredde 48 cm, Længde 95 cm, Højde 76 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 70 cm, Længde 102 cm, Højde 6 cm |
| Vægt | 18 kg |
| Maks. belastning | 25 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Kunstfiner og stål. B48 x L95 x H76 cm
Varenummer: 3601094
| Type | Skrivebord |
|---|---|
| Materiale | ABS-plast, , , Træfiberplade, Stål |
| Materiale | Front ABS-plast, , , Træfiberplade, Top ABS-plast, Bund ABS-plast, Side ABS-plast, Ben Metal, Bagside ABS-plast, Stel Metal |
| Behandling | |
| Farve | Varm eg, Sort |
| Inklusiv | 1 skuffe, 1 hylde |
| Størrelse samlet | Bredde 48 cm, Længde 95 cm, Højde 76 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 70 cm, Længde 102 cm, Højde 6 cm |
| Vægt | 18 kg |
| Maks. belastning | 25 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |

