
Massivt træ og stål. B78 x H32 x D34 cm
Varenummer: 3600180
| Materiale | Massiv poppel, Stål |
|---|---|
| Materiale | Stel Massiv poppel, Hylde Stål |
| Behandling | Lakeret |
| Farve | Hvid, Stål |
| Inklusiv | 2 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 78 cm, Højde 32 cm, Dybde 34 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 43 cm, Længde 78 cm, Højde 4 cm |
| Vægt | 2 kg |
| Maks. belastning | 20 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Massivt træ og stål. B78 x H32 x D34 cm
Varenummer: 3600180
| Materiale | Massiv poppel, Stål |
|---|---|
| Materiale | Stel Massiv poppel, Hylde Stål |
| Behandling | Lakeret |
| Farve | Hvid, Stål |
| Inklusiv | 2 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 78 cm, Højde 32 cm, Dybde 34 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 43 cm, Længde 78 cm, Højde 4 cm |
| Vægt | 2 kg |
| Maks. belastning | 20 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


