
Kunstfiner. Skabets indretning: 6 hylder og 2 bøjlestænger. B167 x H197 x D53 cm
Varenummer: 3601087
| Materiale | , , , Træfiberplade, Plast |
|---|---|
| Materiale | , Spejlglas, Træfiberplade, , , , , Ben Plast, , , |
| Farve | Vild mørk eg |
| Type | Hængslede låger |
| Inklusiv | 1 spejl, 2 bøjlestænger 6 hylder, 3 låger |
| Størrelse samlet | Bredde 167 cm, Højde 197 cm, Dybde 53 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 65 cm, Længde 206 cm, Højde 10 cm |
| Vægt | 127 kg |
| Antal kolli | 5 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Kunstfiner. Skabets indretning: 6 hylder og 2 bøjlestænger. B167 x H197 x D53 cm
Varenummer: 3601087
| Materiale | , , , Træfiberplade, Plast |
|---|---|
| Materiale | , Spejlglas, Træfiberplade, , , , , Ben Plast, , , |
| Farve | Vild mørk eg |
| Type | Hængslede låger |
| Inklusiv | 1 spejl, 2 bøjlestænger 6 hylder, 3 låger |
| Størrelse samlet | Bredde 167 cm, Højde 197 cm, Dybde 53 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 65 cm, Længde 206 cm, Højde 10 cm |
| Vægt | 127 kg |
| Antal kolli | 5 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



