
Kunstfiner. Skabets indretning: 2 hylder og 3 bøjlestænger. B179 x H210 x D60 cm
Varenummer: 3670546
| Materiale | , , Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | , Træfiberplade, , , , , |
| Døre | , Træfiberplade |
| Skuffe | , Træfiberplade, , , |
| Bøjlestang | Stål |
| Farve | Varm eg, Sort |
| Type | Hængslede låger |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 2 hylder, 3 skuffer, 3 bøjlestænger, 5 døre |
| Størrelse samlet | Bredde 179 cm, Højde 210 cm, Dybde 60 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 63 cm, Længde 207 cm, Højde 38 cm |
| Vægt | 150 kg |
| Antal kolli | 5 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Kunstfiner. Skabets indretning: 2 hylder og 3 bøjlestænger. B179 x H210 x D60 cm
Varenummer: 3670546
| Materiale | , , Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | , Træfiberplade, , , , , |
| Døre | , Træfiberplade |
| Skuffe | , Træfiberplade, , , |
| Bøjlestang | Stål |
| Farve | Varm eg, Sort |
| Type | Hængslede låger |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 2 hylder, 3 skuffer, 3 bøjlestænger, 5 døre |
| Størrelse samlet | Bredde 179 cm, Højde 210 cm, Dybde 60 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 63 cm, Længde 207 cm, Højde 38 cm |
| Vægt | 150 kg |
| Antal kolli | 5 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



