
Kunstfiner. Skabets indretning: 1 hylde og 2 bøjlestænger. B120 x H210 x D60 cm
Varenummer: 3670538
| Materiale | , , Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | , Træfiberplade, , , , , |
| Døre | , Træfiberplade |
| Skuffe | , Træfiberplade, , , |
| Bøjlestang | Stål |
| Farve | Varm eg, Sort |
| Type | Hængslede låger |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 2 bøjlestænger 1 hylde, 3 låger, 3 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 120 cm, Højde 210 cm, Dybde 60 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 64 cm, Længde 208 cm, Højde 32 cm |
| Vægt | 110 kg |
| Antal kolli | 4 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Kunstfiner. Skabets indretning: 1 hylde og 2 bøjlestænger. B120 x H210 x D60 cm
Varenummer: 3670538
| Materiale | , , Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | , Træfiberplade, , , , , |
| Døre | , Træfiberplade |
| Skuffe | , Træfiberplade, , , |
| Bøjlestang | Stål |
| Farve | Varm eg, Sort |
| Type | Hængslede låger |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 2 bøjlestænger 1 hylde, 3 låger, 3 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 120 cm, Højde 210 cm, Dybde 60 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 64 cm, Længde 208 cm, Højde 32 cm |
| Vægt | 110 kg |
| Antal kolli | 4 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



