
Kunstfiner. B47 x H69 x D50 cm
Varenummer: 3670488
| Materiale | , , Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | , Træfiberplade, , , |
| Skuffe | , Træfiberplade, , , |
| Bøjlestang | Aluminium |
| Farve | Hvid |
| Størrelse samlet | Bredde 47 cm, Højde 69 cm, Dybde 50 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 49 cm, Længde 73 cm, Højde 13 cm |
| Vægt | 23 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner. B47 x H69 x D50 cm
Varenummer: 3670488
| Materiale | , , Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | , Træfiberplade, , , |
| Skuffe | , Træfiberplade, , , |
| Bøjlestang | Aluminium |
| Farve | Hvid |
| Størrelse samlet | Bredde 47 cm, Højde 69 cm, Dybde 50 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 49 cm, Længde 73 cm, Højde 13 cm |
| Vægt | 23 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


