
Varenummer: 6515544
| Materiale forside | 90% akryl/10% polyester |
|---|---|
| Materiale bagside | 100% polyester |
| Anvendelse | Indendørs |
| Vask | 40°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Professionel kemisk rensning i de opløsningsmidler, der er angivet for symbol P, og opløsningsmidlerne angivet for symbol F - normal proces |
| Størrelse | Bredde 60 cm, Længde 160 cm |
| Luv højde | 60 mm |
| Vægt forside | 1200 g/m². |
| Vægt bagside | 110 g/m². |
| Total vægt for- og bagside | 1310 g/m². |
| Farvemetode | Farvet |
| Egenskab | Imiteret pels |
| Farve | Beige |
| Design | Ensfarvet |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 6515544
| Materiale forside | 90% akryl/10% polyester |
|---|---|
| Materiale bagside | 100% polyester |
| Anvendelse | Indendørs |
| Vask | 40°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Professionel kemisk rensning i de opløsningsmidler, der er angivet for symbol P, og opløsningsmidlerne angivet for symbol F - normal proces |
| Størrelse | Bredde 60 cm, Længde 160 cm |
| Luv højde | 60 mm |
| Vægt forside | 1200 g/m². |
| Vægt bagside | 110 g/m². |
| Total vægt for- og bagside | 1310 g/m². |
| Farvemetode | Farvet |
| Egenskab | Imiteret pels |
| Farve | Beige |
| Design | Ensfarvet |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


