
Varenummer: 4545744
| Materiale | 100% polyester (25% genanvendt) |
|---|---|
| Vask | 30°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver |
| Størrelse | Bredde 130 cm, Længde 170 cm |
| Vægt | 260 g/m². |
| Farvemetode | Printet |
| Design | Blomstret |
| Farve | Grøn, Hvid |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Varenummer: 4545744
| Materiale | 100% polyester (25% genanvendt) |
|---|---|
| Vask | 30°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver |
| Størrelse | Bredde 130 cm, Længde 170 cm |
| Vægt | 260 g/m². |
| Farvemetode | Printet |
| Design | Blomstret |
| Farve | Grøn, Hvid |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



