
Varenummer: 4542344
| Materiale | 85% bomuld/15% polyester |
|---|---|
| Vask | 30°C ekstra skånsom |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | * Tørretumbling muligt ved lav temperatur (max. 60ºC) |
| Strygning | * Strygning muligt ved lav temperatur (max. 110ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver |
| Størrelse | Bredde 130 cm, Længde 170 cm |
| Vægt | 290 g/m². |
| Farvemetode | Reaktiv farvet |
| Design | Ensfarvet |
| Farve | Beige |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Varenummer: 4542344
| Materiale | 85% bomuld/15% polyester |
|---|---|
| Vask | 30°C ekstra skånsom |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | * Tørretumbling muligt ved lav temperatur (max. 60ºC) |
| Strygning | * Strygning muligt ved lav temperatur (max. 110ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver |
| Størrelse | Bredde 130 cm, Længde 170 cm |
| Vægt | 290 g/m². |
| Farvemetode | Reaktiv farvet |
| Design | Ensfarvet |
| Farve | Beige |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



