
Varenummer: 4912048
| Materiale | 50% hør/50% bomuld, Kobber, PVC, Polyethylenterephthalat, Porcelæn |
|---|---|
| Farve | Grå |
| Størrelse | Diameter 21 cm, Højde 47 cm |
| - | |
| Total længde | 1,5 m |
| Pærer | Ekskl. |
| Type pære/LED | Glødepære |
| Max Watt | 40 |
| Fatning | E14 |
| Anvendelse | Indendørs |
| Energikilde | Elektrisk stik |
| Producent |
Varenummer: 4912048
| Materiale | 50% hør/50% bomuld, Kobber, PVC, Polyethylenterephthalat, Porcelæn |
|---|---|
| Farve | Grå |
| Størrelse | Diameter 21 cm, Højde 47 cm |
| - | |
| Total længde | 1,5 m |
| Pærer | Ekskl. |
| Type pære/LED | Glødepære |
| Max Watt | 40 |
| Fatning | E14 |
| Anvendelse | Indendørs |
| Energikilde | Elektrisk stik |
| Producent |