
Sort lanterne i klassisk design lavet af plast og glas. Med 1 LED-lys og timerfunktion med 16/8-timers intervaller. Ideel til at skabe hyggelig udendørs belysning. Kræver 3 AA-batterier (ikke inkluderet). B22 x L22 x H48 cm
Varenummer: 6425056
| Materiale | Akrylonitril butadien styren, Glas |
|---|---|
| Farve | Sort, Klar |
| Størrelse | Bredde 22 cm, Længde 22 cm, Højde 48 cm |
| Vægt | 3,3 kg |
| Antal pærer/LED | 1 Stk |
| Pærer | Inkl. |
| Type pære/LED | LED |
| Lumen skala | 3 |
| Kelvin farve | 2700 K |
| Indbygget LED | Ja |
| Anvendelse | Indendørs/udendørs |
| Energikilde | Batteri |
| Egenskab | Timerfunktion |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | CE |
| Timerfunktion | Ja |
| Timerinterval | 16/8 |
| Batterier | Ekskl. |
| Antal batterier | 3 Stk |
| Batteristørrelse | AA |
| Producent |
Sort lanterne i klassisk design lavet af plast og glas. Med 1 LED-lys og timerfunktion med 16/8-timers intervaller. Ideel til at skabe hyggelig udendørs belysning. Kræver 3 AA-batterier (ikke inkluderet). B22 x L22 x H48 cm
Varenummer: 6425056
| Materiale | Akrylonitril butadien styren, Glas |
|---|---|
| Farve | Sort, Klar |
| Størrelse | Bredde 22 cm, Længde 22 cm, Højde 48 cm |
| Vægt | 3,3 kg |
| Antal pærer/LED | 1 Stk |
| Pærer | Inkl. |
| Type pære/LED | LED |
| Lumen skala | 3 |
| Kelvin farve | 2700 K |
| Indbygget LED | Ja |
| Anvendelse | Indendørs/udendørs |
| Energikilde | Batteri |
| Egenskab | Timerfunktion |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | CE |
| Timerfunktion | Ja |
| Timerinterval | 16/8 |
| Batterier | Ekskl. |
| Antal batterier | 3 Stk |
| Batteristørrelse | AA |
| Producent |



