
Klar solcellelampe, der lyser i op til 6 timer. Lampen har et praktisk håndtag, så du nemt kan flytte den rundt eller hænge den op for at dekorere et hyggeligt område på din terrasse eller altan. Ø9 x H13 cm
Varenummer: 6425016
| Materiale | Akrylonitril butadien styren, Glas, Polypropylen, Stål |
|---|---|
| Farve | Sort |
| Størrelse | Diameter 9 cm, Højde 13 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 9 cm, Længde 9 cm, Højde 13 cm |
| Vægt | 0,27 kg |
| Antal pærer/LED | 1 Stk |
| Pærer | Inkl. |
| Type pære/LED | LED |
| Lumen skala | 1 |
| Kelvin farve | 3000 K |
| Indbygget LED | Ja |
| Anvendelse | Udendørs |
| Anslået levetid for lyskilde i timer | 6 timer |
| Energikilde | Batteri |
| Solarpanel type | Polycrystal |
| Egenskab | Genopladelig |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | CE |
| Batterier | Inkl. |
| Antal batterier | 1 Stk |
| Batteristørrelse | 2/3 AA |
| Producent |
Klar solcellelampe, der lyser i op til 6 timer. Lampen har et praktisk håndtag, så du nemt kan flytte den rundt eller hænge den op for at dekorere et hyggeligt område på din terrasse eller altan. Ø9 x H13 cm
Varenummer: 6425016
| Materiale | Akrylonitril butadien styren, Glas, Polypropylen, Stål |
|---|---|
| Farve | Sort |
| Størrelse | Diameter 9 cm, Højde 13 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 9 cm, Længde 9 cm, Højde 13 cm |
| Vægt | 0,27 kg |
| Antal pærer/LED | 1 Stk |
| Pærer | Inkl. |
| Type pære/LED | LED |
| Lumen skala | 1 |
| Kelvin farve | 3000 K |
| Indbygget LED | Ja |
| Anvendelse | Udendørs |
| Anslået levetid for lyskilde i timer | 6 timer |
| Energikilde | Batteri |
| Solarpanel type | Polycrystal |
| Egenskab | Genopladelig |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | CE |
| Batterier | Inkl. |
| Antal batterier | 1 Stk |
| Batteristørrelse | 2/3 AA |
| Producent |



