
Lille solcellelampe med en glaskugle i et krakeleret design. LED-pæren giver 6 timers belysning. Håndtaget gør det muligt at hænge den fra et træ eller over et bord for at skabe en hyggelig atmosfære. Ø6 x H14 cm
Varenummer: 6425015
| Materiale | Akrylonitril butadien styren (ABS) (20% genanvendt), Glas, Polypropylen, Rustfrit stål |
|---|---|
| Farve | Sort |
| Størrelse | Diameter 6 cm, Højde 14 cm |
| Størrelse usamlet | Længde 6 cm, Højde 9 cm |
| Vægt | 0,12 kg |
| Antal pærer/LED | 1 Stk |
| Pærer | Inkl. |
| Type pære/LED | LED |
| Lumen skala | 1 |
| Kelvin farve | 3000 K |
| Indbygget LED | Ja |
| Anvendelse | Udendørs |
| Anslået levetid for lyskilde i timer | 6 timer |
| Energikilde | Batteri |
| Solarpanel type | Polycrystal |
| Egenskab | Genopladelig |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | CE |
| Batterier | Inkl. |
| Antal batterier | 1 Stk |
| Batteristørrelse | 2/3 AA |
| Producent |
Lille solcellelampe med en glaskugle i et krakeleret design. LED-pæren giver 6 timers belysning. Håndtaget gør det muligt at hænge den fra et træ eller over et bord for at skabe en hyggelig atmosfære. Ø6 x H14 cm
Varenummer: 6425015
| Materiale | Akrylonitril butadien styren (ABS) (20% genanvendt), Glas, Polypropylen, Rustfrit stål |
|---|---|
| Farve | Sort |
| Størrelse | Diameter 6 cm, Højde 14 cm |
| Størrelse usamlet | Længde 6 cm, Højde 9 cm |
| Vægt | 0,12 kg |
| Antal pærer/LED | 1 Stk |
| Pærer | Inkl. |
| Type pære/LED | LED |
| Lumen skala | 1 |
| Kelvin farve | 3000 K |
| Indbygget LED | Ja |
| Anvendelse | Udendørs |
| Anslået levetid for lyskilde i timer | 6 timer |
| Energikilde | Batteri |
| Solarpanel type | Polycrystal |
| Egenskab | Genopladelig |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | CE |
| Batterier | Inkl. |
| Antal batterier | 1 Stk |
| Batteristørrelse | 2/3 AA |
| Producent |



