
Genopladelig bordlampe i et moderne design med en sandfarvet, ribbet fod. Det ledningsfri design giver dig mulighed for at placere den hvor som helst og skaber en behagelig stemning både inde og ude. Den har også en praktisk indbygget timerfunktion. Genopladelige batterier skal købes separat. Ø21 x H25 cm
| Materiale | Akrylonitril butadien styren, Polypropylen |
|---|---|
| Farve | Sand |
| Størrelse | Diameter 21 cm, Højde 25 cm |
| Vægt | 0,27 kg |
| Antal pærer/LED | 2 Stk |
| Pærer | Inkl. |
| Type pære/LED | LED |
| Lumen skala | 20 |
| Kelvin farve | 4300 K |
| Indbygget LED | Ja |
| Anvendelse | Indendørs/udendørs |
| Anslået levetid for lyskilde i timer | 40000 timer |
| Energikilde | USB-C kabel og genopladelige batterier (AA) |
| Egenskab | Genopladelig, Timerfunktion |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | CE |
| Timerfunktion | Ja |
| Batterier | Ekskl. |
| Antal batterier | 4 Stk |
| Batteristørrelse | AA |
| Producent |
Genopladelig bordlampe i et moderne design med en sandfarvet, ribbet fod. Det ledningsfri design giver dig mulighed for at placere den hvor som helst og skaber en behagelig stemning både inde og ude. Den har også en praktisk indbygget timerfunktion. Genopladelige batterier skal købes separat. Ø21 x H25 cm
| Materiale | Akrylonitril butadien styren, Polypropylen |
|---|---|
| Farve | Sand |
| Størrelse | Diameter 21 cm, Højde 25 cm |
| Vægt | 0,27 kg |
| Antal pærer/LED | 2 Stk |
| Pærer | Inkl. |
| Type pære/LED | LED |
| Lumen skala | 20 |
| Kelvin farve | 4300 K |
| Indbygget LED | Ja |
| Anvendelse | Indendørs/udendørs |
| Anslået levetid for lyskilde i timer | 40000 timer |
| Energikilde | USB-C kabel og genopladelige batterier (AA) |
| Egenskab | Genopladelig, Timerfunktion |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | CE |
| Timerfunktion | Ja |
| Batterier | Ekskl. |
| Antal batterier | 4 Stk |
| Batteristørrelse | AA |
| Producent |



