
Varenummer: 5500000
| Materiale | 100% polyester |
|---|---|
| Instruktion | Kan pletrenses med vand |
| Anvendelse | Indendørs |
| Størrelse | Bredde 100 cm, Højde 170 cm |
| Størrelse incl. beslag | Ja |
| Metervarens bredde | 97 cm |
| Betjeningstype | Kædetræk |
| Betjeningsside | Kan spejlvendes |
| Rør | 17 mm |
| Bundliste | Plastrør i løbegang |
| Farve | Hvid |
| Vægt | 260 g/m². |
| Farvemetode | Farvet |
| Egenskab | |
| Skruer og rawlplugs | Ekskl. |
| Skruer og rawlplugs | Skruer og rawlplugs er ikke inkluderet |
| Antal skruer til ophængning (medfølger ikke) | 4 |
| Afkortning | Kan afkortes i bredden |
| Vask | Nej |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Producent |
Varenummer: 5500000
| Materiale | 100% polyester |
|---|---|
| Instruktion | Kan pletrenses med vand |
| Anvendelse | Indendørs |
| Størrelse | Bredde 100 cm, Højde 170 cm |
| Størrelse incl. beslag | Ja |
| Metervarens bredde | 97 cm |
| Betjeningstype | Kædetræk |
| Betjeningsside | Kan spejlvendes |
| Rør | 17 mm |
| Bundliste | Plastrør i løbegang |
| Farve | Hvid |
| Vægt | 260 g/m². |
| Farvemetode | Farvet |
| Egenskab | |
| Skruer og rawlplugs | Ekskl. |
| Skruer og rawlplugs | Skruer og rawlplugs er ikke inkluderet |
| Antal skruer til ophængning (medfølger ikke) | 4 |
| Afkortning | Kan afkortes i bredden |
| Vask | Nej |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Producent |



