
Varenummer: 7210800
| Materiale | 100% polyester |
|---|---|
| Instruktion | Tørres af med en fugtig klud |
| Passer til | Dør |
| Størrelse | Bredde:90 cm, Højde:210 cm |
| Størrelse inkl. ramme | Ja |
| Betjeningsside | Kan spejlvendes |
| Farve | Sort |
| Vægt | 30 g/m². |
| Farvemetode | Farvet |
| Egenskab | Burrebånd, Magneter |
| Montering | Inderside |
| Afkortning | Kan ikke afkortes |
| Vask | Nej |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 7210800
| Materiale | 100% polyester |
|---|---|
| Instruktion | Tørres af med en fugtig klud |
| Passer til | Dør |
| Størrelse | Bredde:90 cm, Højde:210 cm |
| Størrelse inkl. ramme | Ja |
| Betjeningsside | Kan spejlvendes |
| Farve | Sort |
| Vægt | 30 g/m². |
| Farvemetode | Farvet |
| Egenskab | Burrebånd, Magneter |
| Montering | Inderside |
| Afkortning | Kan ikke afkortes |
| Vask | Nej |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



