
MDF og metal. Med opbevaringsplads. B96 x H180 x D34 cm
Varenummer: 3674175
| Materiale | , Metal, Plast |
|---|---|
| Materiale | , |
| Behandling | Mat lak |
| Farve | Hvid |
| Størrelse samlet | Bredde 96 cm, Højde 180 cm, Dybde 34 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 49 cm, Længde 184 cm, Højde 9 cm |
| Vægt | 25 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Opbevaringsplads | Under sæde |
| Inklusiv | 5 kroge |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
MDF og metal. Med opbevaringsplads. B96 x H180 x D34 cm
Varenummer: 3674175
| Materiale | , Metal, Plast |
|---|---|
| Materiale | , |
| Behandling | Mat lak |
| Farve | Hvid |
| Størrelse samlet | Bredde 96 cm, Højde 180 cm, Dybde 34 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 49 cm, Længde 184 cm, Højde 9 cm |
| Vægt | 25 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Opbevaringsplads | Under sæde |
| Inklusiv | 5 kroge |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


