
Spisebordsstol med sæde og ryglæn i egefiner. Sort stel i massivt træ. Træet er lakeret for at forlænge holdbarheden.
Varenummer: 3670229
| Materiale | , , Krydsfiner, Massivt gummitræ |
|---|---|
| Materiale | , , , Ben Krydsfiner, Massivt gummitræ |
| Behandling | Lakeret |
| Farve | Natur eg, Sort |
| Størrelse samlet | Bredde 47 cm, Højde 80 cm, Dybde 54 cm |
| Sædehøjde | 46 |
| Sædedybde | 43 |
| Med armlæn | Nej |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 69 cm, Længde 80 cm, Højde 17 cm |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® Mix |
| Vægt | 13 kg |
| Testet til | 110 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Spisebordsstol med sæde og ryglæn i egefiner. Sort stel i massivt træ. Træet er lakeret for at forlænge holdbarheden.
Varenummer: 3670229
| Materiale | , , Krydsfiner, Massivt gummitræ |
|---|---|
| Materiale | , , , Ben Krydsfiner, Massivt gummitræ |
| Behandling | Lakeret |
| Farve | Natur eg, Sort |
| Størrelse samlet | Bredde 47 cm, Højde 80 cm, Dybde 54 cm |
| Sædehøjde | 46 |
| Sædedybde | 43 |
| Med armlæn | Nej |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 69 cm, Længde 80 cm, Højde 17 cm |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® Mix |
| Vægt | 13 kg |
| Testet til | 110 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


