
Bord: Kunstfiner og stål. B55 x L92 x H75 cm. Stol: Kunstfiner og stål.
Varenummer: 3690553
| Type | Spisebord |
|---|---|
| Form | Ovalt |
| Materiale | ABS-plast, , , Stål |
| Materiale | Top ABS-plast, , , Bund Stål, Ben Stål, Stel Stål |
| Farve | Vild natur eg, Sort |
| Størrelse samlet | Bredde 55/46 cm, Længde 92/50 cm, Højde 75/77 cm |
| Afstand mellem ben | 48 cm,45 cm |
| Frihøjde under bord | 60 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 58 cm, Længde 97 cm, Højde 18 cm |
| Vægt | 16 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Opbevaringsplads | Under bordplade |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Bord: Kunstfiner og stål. B55 x L92 x H75 cm. Stol: Kunstfiner og stål.
Varenummer: 3690553
| Type | Spisebord |
|---|---|
| Form | Ovalt |
| Materiale | ABS-plast, , , Stål |
| Materiale | Top ABS-plast, , , Bund Stål, Ben Stål, Stel Stål |
| Farve | Vild natur eg, Sort |
| Størrelse samlet | Bredde 55/46 cm, Længde 92/50 cm, Højde 75/77 cm |
| Afstand mellem ben | 48 cm,45 cm |
| Frihøjde under bord | 60 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 58 cm, Længde 97 cm, Højde 18 cm |
| Vægt | 16 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Opbevaringsplads | Under bordplade |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



