
Kunstlæder og stål.
Varenummer: 3640077
| Materiale | Kunstlæder, PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyuretanskum, Stål |
|---|---|
| Materiale | Sæde Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum, Krydsfiner, Ryg Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum, Krydsfiner, Ben Stål |
| Sæde | Stof PU (polyuretan), Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 22 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyuretanskum, Skum materiale Purskum, Skum densitet 22 kg/m³ |
| Polstring | Sæde og ryg |
| Farve | Sort, Natur eg |
| Størrelse samlet | Bredde 43 cm, Højde 105 cm, Dybde 45 cm |
| Sædehøjde | 76 |
| Sædedybde | 35 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 39 cm, Længde 77 cm, Højde 63 cm |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Vægt | 10 kg |
| Testet til | 110 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstlæder og stål.
Varenummer: 3640077
| Materiale | Kunstlæder, PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyuretanskum, Stål |
|---|---|
| Materiale | Sæde Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum, Krydsfiner, Ryg Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum, Krydsfiner, Ben Stål |
| Sæde | Stof PU (polyuretan), Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 22 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyuretanskum, Skum materiale Purskum, Skum densitet 22 kg/m³ |
| Polstring | Sæde og ryg |
| Farve | Sort, Natur eg |
| Størrelse samlet | Bredde 43 cm, Højde 105 cm, Dybde 45 cm |
| Sædehøjde | 76 |
| Sædedybde | 35 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 39 cm, Længde 77 cm, Højde 63 cm |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Vægt | 10 kg |
| Testet til | 110 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



