
Varenummer: 4614244
| Materiale | 100% polyester (50% genanvendt) |
|---|---|
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Vask | 30°C skåne |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | * Strygning muligt ved lav temperatur (max. 110ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver, Vaskes før brug |
| Størrelse | Bredde 220 cm, Længde 240 cm |
| Fyldvægt | 120 g/m². |
| Vægt | 280 g/m². |
| Fyldvægt | 630 g |
| Vægt betræk | 755 g |
| Farvemetode | Farvet og printet |
| Design | Blomstret |
| Farve | Beige |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Varenummer: 4614244
| Materiale | 100% polyester (50% genanvendt) |
|---|---|
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Vask | 30°C skåne |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | * Strygning muligt ved lav temperatur (max. 110ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver, Vaskes før brug |
| Størrelse | Bredde 220 cm, Længde 240 cm |
| Fyldvægt | 120 g/m². |
| Vægt | 280 g/m². |
| Fyldvægt | 630 g |
| Vægt betræk | 755 g |
| Farvemetode | Farvet og printet |
| Design | Blomstret |
| Farve | Beige |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



