
Varenummer: 4616742
| Materiale | 100% polyester |
|---|---|
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Vask | 30°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Skal altid vaskes separat |
| Størrelse | Bredde 220 cm, Længde 240 cm |
| Fyldvægt | 120 g/m². |
| Vægt forside | 200 g/m². |
| Vægt bagside | 70 g/m². |
| Fyldvægt | 633 g |
| Vægt betræk | 1467 g |
| Farvemetode | Farvet |
| Egenskab | Velour |
| Design | Ensfarvet |
| Farve | Grå |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Varenummer: 4616742
| Materiale | 100% polyester |
|---|---|
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Vask | 30°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Skal altid vaskes separat |
| Størrelse | Bredde 220 cm, Længde 240 cm |
| Fyldvægt | 120 g/m². |
| Vægt forside | 200 g/m². |
| Vægt bagside | 70 g/m². |
| Fyldvægt | 633 g |
| Vægt betræk | 1467 g |
| Farvemetode | Farvet |
| Egenskab | Velour |
| Design | Ensfarvet |
| Farve | Grå |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



