
Placer underlaget under eller mellem madrasserne, for at forhindre dem i at glide til siderne. 60x170 cm
Varenummer: 7201497
| Madrastype | Underlag |
|---|---|
| Størrelse | Bredde 60 cm, Længde 170 cm |
| Størrelse | 60x170 |
| Pakket | Foldet |
| Bolster | 100% polyester |
| Skridsikker bund | Ja |
| Materiale | Nonwoven |
| Farve | Hvid |
| Vask | Nej |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Kvalitet | BASIC |
| Vægt | 0,1224 kg |
| Størrelse | Bredde 60 cm, Længde 170 cm |
| Producent |
Placer underlaget under eller mellem madrasserne, for at forhindre dem i at glide til siderne. 60x170 cm
Varenummer: 7201497
| Madrastype | Underlag |
|---|---|
| Størrelse | Bredde 60 cm, Længde 170 cm |
| Størrelse | 60x170 |
| Pakket | Foldet |
| Bolster | 100% polyester |
| Skridsikker bund | Ja |
| Materiale | Nonwoven |
| Farve | Hvid |
| Vask | Nej |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Kvalitet | BASIC |
| Vægt | 0,1224 kg |
| Størrelse | Bredde 60 cm, Længde 170 cm |
| Producent |



