
Massiv bøg. Pakke med 4 stk. Inkl. skruer. B4,3 x L3,5 x H23cm
Varenummer: 3540201
| Type | Ben |
|---|---|
| Størrelse | Bredde 4,3 cm, Længde 3,5 cm, Højde 23 cm |
| Materiale | Massiv bøg |
| Farve | Bøg |
| Hjørnebeslag | Ekskl. |
| Skruer | Inkl. skruer |
| Max belastning | 1600 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Producent |
Massiv bøg. Pakke med 4 stk. Inkl. skruer. B4,3 x L3,5 x H23cm
Varenummer: 3540201
| Type | Ben |
|---|---|
| Størrelse | Bredde 4,3 cm, Længde 3,5 cm, Højde 23 cm |
| Materiale | Massiv bøg |
| Farve | Bøg |
| Hjørnebeslag | Ekskl. |
| Skruer | Inkl. skruer |
| Max belastning | 1600 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Producent |



