
KARPELVA sengeben i massivt bøgetræ giver stabil støtte til din seng og giver dig mulighed for at sætte dit personlige præg.
Egenskaber
- Størrelse: H23 cm
- Indhold: 4 stk.
- Massivt bøgetræ: Stabilt og holdbart
- FSC® 100%: Træ- og skovbaserede materialer i dette produkt kommer fra ansvarligt drevne, FSC®-certificerede skove
Massivt bøgetræ
Fremstillet i massivt bøgetræ giver disse sengeben stabil støtte og et naturligt udtryk til din seng.
FSC® 100%
FSC® 100%-mærket betyder, at alle træ- og skovbaserede materialer i dette produkt kommer fra ansvarligt drevne, FSC®-certificerede skove.
| Type | Ben |
|---|---|
| Størrelse | Bredde 4,3 cm, Længde 3,5 cm, Højde 23 cm |
| Materiale | Massiv bøg |
| Farve | Bøg |
| Hjørnebeslag | Ekskl. |
| Skruer | Inkl. skruer |
| Max belastning | 1600 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Producent |
KARPELVA sengeben i massivt bøgetræ giver stabil støtte til din seng og giver dig mulighed for at sætte dit personlige præg.
Egenskaber
- Størrelse: H23 cm
- Indhold: 4 stk.
- Massivt bøgetræ: Stabilt og holdbart
- FSC® 100%: Træ- og skovbaserede materialer i dette produkt kommer fra ansvarligt drevne, FSC®-certificerede skove
Massivt bøgetræ
Fremstillet i massivt bøgetræ giver disse sengeben stabil støtte og et naturligt udtryk til din seng.
FSC® 100%
FSC® 100%-mærket betyder, at alle træ- og skovbaserede materialer i dette produkt kommer fra ansvarligt drevne, FSC®-certificerede skove.
| Type | Ben |
|---|---|
| Størrelse | Bredde 4,3 cm, Længde 3,5 cm, Højde 23 cm |
| Materiale | Massiv bøg |
| Farve | Bøg |
| Hjørnebeslag | Ekskl. |
| Skruer | Inkl. skruer |
| Max belastning | 1600 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Producent |



