
Varenummer: 6894122
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | 100% bomuld |
| Vask | 30°C skåne |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | * Strygning muligt ved lav temperatur (max. 110ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask |
| Vægt | 275 g/m². |
| Størrelse | Bredde 40 cm, Længde 60 cm |
| Farvemetode | Farvet, Pigment printet |
| Egenskab | Med lynlås |
| Farve | Lavendel |
| Design | Blomstret |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 6894122
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | 100% bomuld |
| Vask | 30°C skåne |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | * Strygning muligt ved lav temperatur (max. 110ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask |
| Vægt | 275 g/m². |
| Størrelse | Bredde 40 cm, Længde 60 cm |
| Farvemetode | Farvet, Pigment printet |
| Egenskab | Med lynlås |
| Farve | Lavendel |
| Design | Blomstret |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


