
Varenummer: 6888044
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | 70% bomuld/30% hør |
| Vask | 40°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | ** Strygning muligt ved normal temperatur (max. 150ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask |
| Vægt | 140 g/m². |
| Størrelse | Bredde 50 cm, Længde 50 cm |
| Farvemetode | |
| Egenskab | Med lynlås |
| Farve | Sand |
| Design | Ensfarvet |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 6888044
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | 70% bomuld/30% hør |
| Vask | 40°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | ** Strygning muligt ved normal temperatur (max. 150ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask |
| Vægt | 140 g/m². |
| Størrelse | Bredde 50 cm, Længde 50 cm |
| Farvemetode | |
| Egenskab | Med lynlås |
| Farve | Sand |
| Design | Ensfarvet |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


