
Varenummer: 6842405
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | 100% polyester (50% genanvendt) |
| Vask | 30°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask |
| Vægt | 410 g/m². |
| Vægt betræk | 230 g |
| Størrelse | Bredde 45 cm, Længde 45 cm |
| Farvemetode | Farvet |
| Egenskab | Med lynlås |
| Farve | Beige |
| Design | Ensfarvet |
| Pude | |
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Fyldvægt | 395 g |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Varenummer: 6842405
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | 100% polyester (50% genanvendt) |
| Vask | 30°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask |
| Vægt | 410 g/m². |
| Vægt betræk | 230 g |
| Størrelse | Bredde 45 cm, Længde 45 cm |
| Farvemetode | Farvet |
| Egenskab | Med lynlås |
| Farve | Beige |
| Design | Ensfarvet |
| Pude | |
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Fyldvægt | 395 g |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



