
Sort stabelstol i plast (20% genanvendt), som er UV-beskyttet for at forhindre at farven falmer. Havestolen kan stables for kompakt opbevaring.
Varenummer: 3726082
| Størrelse samlet | Bredde 56 cm, Højde 82 cm, Dybde 53 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 45 |
| Stole armlæns højde | 64 cm |
| Vægt | 4.25 kg |
| Materiale | Stel Polypropylen (20% genanvendt) (plast), Ryg Polypropylen (20% genanvendt) (plast), Sæde Polypropylen (20% genanvendt) (plast), Armlæn Polypropylen (20% genanvendt) (plast), Ben Polypropylen (20% genanvendt) (plast) |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Funktion | Kan stables |
| Egenskaber | |
| Farve | Sort |
| Testet til | 110 kg |
| Vedligeholdelsesfri | Ja |
| Samle info | Samlet |
| Vedligehold | Vedligeholdelsesfri. Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Sort stabelstol i plast (20% genanvendt), som er UV-beskyttet for at forhindre at farven falmer. Havestolen kan stables for kompakt opbevaring.
Varenummer: 3726082
| Størrelse samlet | Bredde 56 cm, Højde 82 cm, Dybde 53 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 45 |
| Stole armlæns højde | 64 cm |
| Vægt | 4.25 kg |
| Materiale | Stel Polypropylen (20% genanvendt) (plast), Ryg Polypropylen (20% genanvendt) (plast), Sæde Polypropylen (20% genanvendt) (plast), Armlæn Polypropylen (20% genanvendt) (plast), Ben Polypropylen (20% genanvendt) (plast) |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Funktion | Kan stables |
| Egenskaber | |
| Farve | Sort |
| Testet til | 110 kg |
| Vedligeholdelsesfri | Ja |
| Samle info | Samlet |
| Vedligehold | Vedligeholdelsesfri. Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



