
Beige stabelstol i plast, som er UV-beskyttet for at forhindre farven i at falme. Havestolen kan stables for kompakt opbevaring.
Varenummer: 3725087
| Størrelse samlet | Bredde 56 cm, Højde 82 cm, Dybde 53 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 45 |
| Stole armlæns højde | 64 cm |
| Vægt | 4.1 kg |
| Materiale | Stel Polypropylen, Ryg Polypropylen, Sæde Polypropylen, Armlæn Polypropylen, Ben Polypropylen |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Funktion | Kan stables |
| Egenskaber | |
| Farve | Beige |
| Testet til | 110 kg |
| Vedligeholdelsesfri | Ja |
| Samle info | Samlet |
| Vedligehold | Vedligeholdelsesfri. Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Beige stabelstol i plast, som er UV-beskyttet for at forhindre farven i at falme. Havestolen kan stables for kompakt opbevaring.
Varenummer: 3725087
| Størrelse samlet | Bredde 56 cm, Højde 82 cm, Dybde 53 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 45 |
| Stole armlæns højde | 64 cm |
| Vægt | 4.1 kg |
| Materiale | Stel Polypropylen, Ryg Polypropylen, Sæde Polypropylen, Armlæn Polypropylen, Ben Polypropylen |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Funktion | Kan stables |
| Egenskaber | |
| Farve | Beige |
| Testet til | 110 kg |
| Vedligeholdelsesfri | Ja |
| Samle info | Samlet |
| Vedligehold | Vedligeholdelsesfri. Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



