
Massiv fyr og MDF. B68 x H152 x D3 cm
Varenummer: 3690389
| Materiale | , Spejlglas, Massiv fyr |
|---|---|
| Stel | , Massiv fyr |
| Spejl | Spejlglas |
| Farve | Sort |
| Størrelse samlet | Bredde 68 cm, Højde 152 cm, Dybde 3 cm |
| Samle info | Samlet |
| Vægt | 12 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Massiv fyr og MDF. B68 x H152 x D3 cm
Varenummer: 3690389
| Materiale | , Spejlglas, Massiv fyr |
|---|---|
| Stel | , Massiv fyr |
| Spejl | Spejlglas |
| Farve | Sort |
| Størrelse samlet | Bredde 68 cm, Højde 152 cm, Dybde 3 cm |
| Samle info | Samlet |
| Vægt | 12 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



