
Kunstfiner. Skabets indretning: 5 hylder og 1 bøjlestang. B120 x H200 x D58 cm
Varenummer: 3670664
| Materiale | ABS-plast, , , Træfiberplade, Stål |
|---|---|
| Materiale | , Træfiberplade, , , , , , |
| Døre | , Træfiberplade |
| Skuffe | , Træfiberplade, , , |
| Bøjlestang | Stål |
| Farve | Beige |
| Type | Hængslede låger |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 1 bøjlestang 5 hylder, 2 hængslede låger, 3 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 120 cm, Højde 200 cm, Dybde 58 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 66 cm, Længde 210 cm, Højde 25 cm |
| Vægt | 120 kg |
| Maks. belastning | 75 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner. Skabets indretning: 5 hylder og 1 bøjlestang. B120 x H200 x D58 cm
Varenummer: 3670664
| Materiale | ABS-plast, , , Træfiberplade, Stål |
|---|---|
| Materiale | , Træfiberplade, , , , , , |
| Døre | , Træfiberplade |
| Skuffe | , Træfiberplade, , , |
| Bøjlestang | Stål |
| Farve | Beige |
| Type | Hængslede låger |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 1 bøjlestang 5 hylder, 2 hængslede låger, 3 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 120 cm, Højde 200 cm, Dybde 58 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 66 cm, Længde 210 cm, Højde 25 cm |
| Vægt | 120 kg |
| Maks. belastning | 75 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


