
Kunstfiner. Skabets indretning: 3 hylder. B50 x H176 x D50 cm
Varenummer: 3670384
| Materiale | , , PP (polypropylen), Træfiberplade, Massiv fyr |
|---|---|
| Materiale | , Træfiberplade, , , , , , |
| Døre | , Træfiberplade |
| Håndtag | PP (polypropylen) |
| Farve | Lys eg |
| Type | Hængslet låge |
| Inklusiv | 1 låge, 3 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 50 cm, Højde 176 cm, Dybde 50 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 53 cm, Længde 186 cm, Højde 11 cm |
| Vægt | 40 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner. Skabets indretning: 3 hylder. B50 x H176 x D50 cm
Varenummer: 3670384
| Materiale | , , PP (polypropylen), Træfiberplade, Massiv fyr |
|---|---|
| Materiale | , Træfiberplade, , , , , , |
| Døre | , Træfiberplade |
| Håndtag | PP (polypropylen) |
| Farve | Lys eg |
| Type | Hængslet låge |
| Inklusiv | 1 låge, 3 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 50 cm, Højde 176 cm, Dybde 50 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 53 cm, Længde 186 cm, Højde 11 cm |
| Vægt | 40 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



