
Kunstfiner og stål. B144 x H41 x D44 cm
Varenummer: 3640375
| Type | TV-bord |
|---|---|
| Materiale | ABS-plast, , , Papir, Stål |
| Materiale | , , Side ABS-plast, Papir, Ben Stål, Stel Stål |
| Farve | Sort |
| Inklusiv | 1 hylde |
| Størrelse samlet | Bredde 144 cm, Højde 41 cm, Dybde 44 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 42 cm, Længde 143 cm, Højde 10 cm |
| Vægt | 17 kg |
| Maks. belastning | 20 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner og stål. B144 x H41 x D44 cm
Varenummer: 3640375
| Type | TV-bord |
|---|---|
| Materiale | ABS-plast, , , Papir, Stål |
| Materiale | , , Side ABS-plast, Papir, Ben Stål, Stel Stål |
| Farve | Sort |
| Inklusiv | 1 hylde |
| Størrelse samlet | Bredde 144 cm, Højde 41 cm, Dybde 44 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 42 cm, Længde 143 cm, Højde 10 cm |
| Vægt | 17 kg |
| Maks. belastning | 20 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


