
Kunstfiner. B118 x H89 x D36 cm
Varenummer: 3640311
| Type | Skænk |
|---|---|
| Materiale | ABS-plast, , , Træfiberplade |
| Materiale | Front Træfiberplade, Top Træfiberplade, Bund Træfiberplade, Side Træfiberplade, Ben ABS-plast, , Stel Træfiberplade, , Hylde Træfiberplade |
| Døre | Træfiberplade |
| Skuffe | Front Træfiberplade, , Side Træfiberplade, Bagside Træfiberplade |
| Håndtag | ABS-plast |
| Ben | ABS-plast |
| Farve | Hvid |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 2 låger, 2 hylder, 4 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 118 cm, Højde 89 cm, Dybde 36 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 126 cm, Længde 42 cm, Højde 11 cm |
| Vægt | 22 kg |
| Maks. belastning | 5 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Kunstfiner. B118 x H89 x D36 cm
Varenummer: 3640311
| Type | Skænk |
|---|---|
| Materiale | ABS-plast, , , Træfiberplade |
| Materiale | Front Træfiberplade, Top Træfiberplade, Bund Træfiberplade, Side Træfiberplade, Ben ABS-plast, , Stel Træfiberplade, , Hylde Træfiberplade |
| Døre | Træfiberplade |
| Skuffe | Front Træfiberplade, , Side Træfiberplade, Bagside Træfiberplade |
| Håndtag | ABS-plast |
| Ben | ABS-plast |
| Farve | Hvid |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 2 låger, 2 hylder, 4 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 118 cm, Højde 89 cm, Dybde 36 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 126 cm, Længde 42 cm, Højde 11 cm |
| Vægt | 22 kg |
| Maks. belastning | 5 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



