
Kunstfiner. B118 x H89 x D36 cm
Varenummer: 3601026
| Type | Skænk |
|---|---|
| Materiale | , , Træfiberplade, Plast |
| Materiale | , Træfiberplade, , , , Ben Plast, , , , Hylde Træfiberplade |
| Farve | Vild natur eg |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 2 låger, 2 hylder, 4 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 118 cm, Højde 89 cm, Dybde 36 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 118 cm, Længde 35 cm, Højde 88 cm |
| Vægt | 42 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Kunstfiner. B118 x H89 x D36 cm
Varenummer: 3601026
| Type | Skænk |
|---|---|
| Materiale | , , Træfiberplade, Plast |
| Materiale | , Træfiberplade, , , , Ben Plast, , , , Hylde Træfiberplade |
| Farve | Vild natur eg |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 2 låger, 2 hylder, 4 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 118 cm, Højde 89 cm, Dybde 36 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 118 cm, Længde 35 cm, Højde 88 cm |
| Vægt | 42 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



