
Varenummer: 3630077
| Type | Sofabord |
|---|---|
| Form | Aflang |
| Materiale | , Træfiberplade, Massiv eg |
| Materiale | , Træfiberplade, Bund Massiv eg, Side Massiv eg, , Massiv eg, Hylde Massiv eg |
| Farve | Mørk eg |
| Inklusiv | 1 hylde |
| Størrelse samlet | Bredde 60 cm, Længde 110 cm, Højde 45 cm |
| Afstand mellem ben | 76 cm,36 cm |
| Frihøjde under bord | 43 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 69 cm, Længde 119 cm, Højde 8 cm |
| Vægt | 12 kg |
| Maks. belastning | 20 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Opbevaringsplads | Under bordplade |
| Producent |
Varenummer: 3630077
| Type | Sofabord |
|---|---|
| Form | Aflang |
| Materiale | , Træfiberplade, Massiv eg |
| Materiale | , Træfiberplade, Bund Massiv eg, Side Massiv eg, , Massiv eg, Hylde Massiv eg |
| Farve | Mørk eg |
| Inklusiv | 1 hylde |
| Størrelse samlet | Bredde 60 cm, Længde 110 cm, Højde 45 cm |
| Afstand mellem ben | 76 cm,36 cm |
| Frihøjde under bord | 43 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 69 cm, Længde 119 cm, Højde 8 cm |
| Vægt | 12 kg |
| Maks. belastning | 20 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Opbevaringsplads | Under bordplade |
| Producent |



