
Stof og stål. Med justerbar højde.
Varenummer: 3601213
| Materiale | Skum, Krydsfiner, Polyester, Stål |
|---|---|
| Materiale | Sæde Skum, Krydsfiner, Polyester, Stål, Ryg Skum, Polyester, Stål, Ben Stål |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 24 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 24 kg/m³ |
| Behandling | Malet |
| Polstring | Sæde og ryg |
| Farve | Grå, Sort |
| Funktion | Gaspatron |
| Egenskaber | Højdejusterbar |
| Størrelse samlet | Bredde 53 cm, Højde 83-104 cm, Dybde 45 cm |
| Sædehøjde | 62-83 |
| Sædedybde | 37 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 47 cm, Længde 56 cm, Højde 28 cm |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Vægt | 8 kg |
| Testet til | 110 kg |
| Producent |
Stof og stål. Med justerbar højde.
Varenummer: 3601213
| Materiale | Skum, Krydsfiner, Polyester, Stål |
|---|---|
| Materiale | Sæde Skum, Krydsfiner, Polyester, Stål, Ryg Skum, Polyester, Stål, Ben Stål |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 24 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 24 kg/m³ |
| Behandling | Malet |
| Polstring | Sæde og ryg |
| Farve | Grå, Sort |
| Funktion | Gaspatron |
| Egenskaber | Højdejusterbar |
| Størrelse samlet | Bredde 53 cm, Højde 83-104 cm, Dybde 45 cm |
| Sædehøjde | 62-83 |
| Sædedybde | 37 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 47 cm, Længde 56 cm, Højde 28 cm |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Vægt | 8 kg |
| Testet til | 110 kg |
| Producent |



