
Stål. B56 x H23 x D30 cm
Varenummer: 3650047
| Materiale | PP (polypropylen), Stål |
|---|---|
| Materiale | Ben Stål, Stel Stål, Hylde Stål |
| Farve | Sort |
| Egenskaber | Kan stables |
| Inklusiv | 1 hylde |
| Størrelse samlet | Bredde 56 cm, Højde 23 cm, Dybde 30 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 9 cm, Længde 57 cm, Højde 5 cm |
| Maks. belastning | 5 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Stål. B56 x H23 x D30 cm
Varenummer: 3650047
| Materiale | PP (polypropylen), Stål |
|---|---|
| Materiale | Ben Stål, Stel Stål, Hylde Stål |
| Farve | Sort |
| Egenskaber | Kan stables |
| Inklusiv | 1 hylde |
| Størrelse samlet | Bredde 56 cm, Højde 23 cm, Dybde 30 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 9 cm, Længde 57 cm, Højde 5 cm |
| Maks. belastning | 5 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



