
Kunstfiner og MDF. Skabets indretning: 8 hylder og 1 bøjlestang. B212 x H210 x D61 cm
Varenummer: 3699020
| Materiale | , , , Træfiberplade, Plast |
|---|---|
| Materiale | , , Træfiberplade, , , , Ben Plast, , , |
| Skuffe | , , Træfiberplade, , , |
| Håndtag | Zink |
| Farve | Hvid, Vild natur eg |
| Type | Hængslede låger |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 1 bøjlestang 8 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 212 cm, Højde 210 cm, Dybde 61 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 68 cm, Længde 218 cm, Højde 13 cm |
| Vægt | 183 kg |
| Antal kolli | 6 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner og MDF. Skabets indretning: 8 hylder og 1 bøjlestang. B212 x H210 x D61 cm
Varenummer: 3699020
| Materiale | , , , Træfiberplade, Plast |
|---|---|
| Materiale | , , Træfiberplade, , , , Ben Plast, , , |
| Skuffe | , , Træfiberplade, , , |
| Håndtag | Zink |
| Farve | Hvid, Vild natur eg |
| Type | Hængslede låger |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 1 bøjlestang 8 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 212 cm, Højde 210 cm, Dybde 61 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 68 cm, Længde 218 cm, Højde 13 cm |
| Vægt | 183 kg |
| Antal kolli | 6 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



