
Varenummer: 4544800
| Materiale | 100% polyester |
|---|---|
| Vask | 30°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | * Tørretumbling muligt ved lav temperatur (max. 60ºC) |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver |
| Størrelse | Bredde 120 cm, Længde 160 cm |
| Vægt | 190 g/m². |
| Farvemetode | Printet |
| Design | Stribet |
| Farve | Assorteret |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 4544800
| Materiale | 100% polyester |
|---|---|
| Vask | 30°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | * Tørretumbling muligt ved lav temperatur (max. 60ºC) |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver |
| Størrelse | Bredde 120 cm, Længde 160 cm |
| Vægt | 190 g/m². |
| Farvemetode | Printet |
| Design | Stribet |
| Farve | Assorteret |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


