
Varenummer: 4545642
| Materiale | 100% polyester |
|---|---|
| Vask | 40°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver |
| Størrelse | Bredde 130 cm, Længde 180 cm |
| Vægt | 340 g/m². |
| Farvemetode | Farvet |
| Design | Ensfarvet |
| Farve | Grå, Hvid |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 4545642
| Materiale | 100% polyester |
|---|---|
| Vask | 40°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver |
| Størrelse | Bredde 130 cm, Længde 180 cm |
| Vægt | 340 g/m². |
| Farvemetode | Farvet |
| Design | Ensfarvet |
| Farve | Grå, Hvid |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



