
Varenummer: 6514100
| Materiale | 75% bomuld/22% polyester/3% elastan |
|---|---|
| Anvendelse | Indendørs |
| Vask | Håndvask |
| Instruktion | Må ikke bleges eller vrides |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Størrelse | Bredde 60 cm, Længde 90 cm, Højde 0,5 cm |
| Total vægt for- og bagside | 1300 g/m². |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 6514100
| Materiale | 75% bomuld/22% polyester/3% elastan |
|---|---|
| Anvendelse | Indendørs |
| Vask | Håndvask |
| Instruktion | Må ikke bleges eller vrides |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Størrelse | Bredde 60 cm, Længde 90 cm, Højde 0,5 cm |
| Total vægt for- og bagside | 1300 g/m². |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |