
Varenummer: 6512800
| Materiale | 60% jute/40% bomuld |
|---|---|
| Anvendelse | Indendørs |
| Vask | Nej |
| Instruktion | Kan pletrenses med vand |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Professionel kemisk rensning i de opløsningsmidler, der er angivet for symbol P, og de opløsningsmidler, der er angivet for symbol F - mild proces |
| Diameter | 120 cm |
| Total vægt for- og bagside | 2385 g/m². |
| Farvemetode | Farvet |
| Egenskab | Vendbar |
| Farve | Grå, Natur |
| Design | Ensfarvet |
| Form | Rund |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 6512800
| Materiale | 60% jute/40% bomuld |
|---|---|
| Anvendelse | Indendørs |
| Vask | Nej |
| Instruktion | Kan pletrenses med vand |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Professionel kemisk rensning i de opløsningsmidler, der er angivet for symbol P, og de opløsningsmidler, der er angivet for symbol F - mild proces |
| Diameter | 120 cm |
| Total vægt for- og bagside | 2385 g/m². |
| Farvemetode | Farvet |
| Egenskab | Vendbar |
| Farve | Grå, Natur |
| Design | Ensfarvet |
| Form | Rund |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |