
Varenummer: 6501500
| Materiale | Jute |
|---|---|
| Anvendelse | Indendørs |
| Vask | Nej |
| Instruktion | Kan pletrenses med vand |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Størrelse | Bredde 70 cm, Længde 140 cm |
| Total vægt for- og bagside | 2800 g/m². |
| Farve | Natur |
| Udseende | Farve og struktur kan variere |
| Design | Ensfarvet |
| Form | Rektangulært |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Varenummer: 6501500
| Materiale | Jute |
|---|---|
| Anvendelse | Indendørs |
| Vask | Nej |
| Instruktion | Kan pletrenses med vand |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Størrelse | Bredde 70 cm, Længde 140 cm |
| Total vægt for- og bagside | 2800 g/m². |
| Farve | Natur |
| Udseende | Farve og struktur kan variere |
| Design | Ensfarvet |
| Form | Rektangulært |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |