
Varenummer: 6510902
| Materiale | 100% bomuld |
|---|---|
| Anvendelse | Indendørs |
| Vask | Nej |
| Instruktion | Kan pletrenses med vand |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Professionel kemisk rensning i de opløsningsmidler, der er angivet for symbol P, og opløsningsmidlerne angivet for symbol F - normal proces |
| Størrelse | Bredde 65 cm, Længde 140 cm, Højde 0,5 cm |
| Total vægt for- og bagside | 1250 g/m². |
| Farvemetode | |
| Egenskab | Håndlavet |
| Farve | Beige, Sort |
| Udseende | Farve og struktur kan variere |
| Design | Mønstret |
| Form | Rektangulært |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Varenummer: 6510902
| Materiale | 100% bomuld |
|---|---|
| Anvendelse | Indendørs |
| Vask | Nej |
| Instruktion | Kan pletrenses med vand |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Professionel kemisk rensning i de opløsningsmidler, der er angivet for symbol P, og opløsningsmidlerne angivet for symbol F - normal proces |
| Størrelse | Bredde 65 cm, Længde 140 cm, Højde 0,5 cm |
| Total vægt for- og bagside | 1250 g/m². |
| Farvemetode | |
| Egenskab | Håndlavet |
| Farve | Beige, Sort |
| Udseende | Farve og struktur kan variere |
| Design | Mønstret |
| Form | Rektangulært |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |