
Varenummer: 6521000
| Materiale | 100% polyester (100% genanvendt) |
|---|---|
| Anvendelse | Indendørs/udendørs |
| Vask | Nej |
| Instruktion | Kan pletrenses med vand |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Professionel kemisk rens - mild proces |
| Størrelse | Bredde 70 cm, Længde 140 cm |
| Total vægt for- og bagside | 1400 g/m². |
| Farvemetode | Forside garnfarvet/Bagside farvet |
| Farve | Mørk oliven, Sand |
| Design | Stribet |
| Form | Rektangulært |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 6521000
| Materiale | 100% polyester (100% genanvendt) |
|---|---|
| Anvendelse | Indendørs/udendørs |
| Vask | Nej |
| Instruktion | Kan pletrenses med vand |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Professionel kemisk rens - mild proces |
| Størrelse | Bredde 70 cm, Længde 140 cm |
| Total vægt for- og bagside | 1400 g/m². |
| Farvemetode | Forside garnfarvet/Bagside farvet |
| Farve | Mørk oliven, Sand |
| Design | Stribet |
| Form | Rektangulært |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |