
Varenummer: 6512242
| Materiale forside | 100% polyamid |
|---|---|
| Materiale bagside | Latex |
| Anvendelse | Indendørs |
| Vask | 30°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Størrelse | Bredde 80 cm, Længde 200 cm |
| Luv højde | 4 mm |
| Vægt forside | 260 g/m². |
| Vægt bagside | 600 g/m². |
| Total vægt for- og bagside | 970 g/m². |
| Farvemetode | Printet |
| Egenskab | Skridsikker bagside, Trykt |
| Farve | Beige, Grå |
| Design | Mønstret |
| Form | Rektangulært |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Varenummer: 6512242
| Materiale forside | 100% polyamid |
|---|---|
| Materiale bagside | Latex |
| Anvendelse | Indendørs |
| Vask | 30°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Størrelse | Bredde 80 cm, Længde 200 cm |
| Luv højde | 4 mm |
| Vægt forside | 260 g/m². |
| Vægt bagside | 600 g/m². |
| Total vægt for- og bagside | 970 g/m². |
| Farvemetode | Printet |
| Egenskab | Skridsikker bagside, Trykt |
| Farve | Beige, Grå |
| Design | Mønstret |
| Form | Rektangulært |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |