
Varenummer: 6520900
| Materiale | 72% jute/28% polyester |
|---|---|
| Anvendelse | Indendørs |
| Vask | Nej |
| Instruktion | Bør kun pletrenses |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Størrelse | Bredde 70 cm, Længde 140 cm |
| Total vægt for- og bagside | 2000 g/m². |
| Farvemetode | Digitalprintet |
| Farve | Aubergine, Natur |
| Design | Mønstret |
| Form | Rektangulært |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 6520900
| Materiale | 72% jute/28% polyester |
|---|---|
| Anvendelse | Indendørs |
| Vask | Nej |
| Instruktion | Bør kun pletrenses |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Størrelse | Bredde 70 cm, Længde 140 cm |
| Total vægt for- og bagside | 2000 g/m². |
| Farvemetode | Digitalprintet |
| Farve | Aubergine, Natur |
| Design | Mønstret |
| Form | Rektangulært |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |