
Varenummer: 6520342
| Materiale | 100% polypropylen |
|---|---|
| Anvendelse | Indendørs/udendørs |
| Vask | Nej |
| Instruktion | Bør kun pletrenses |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Diameter | 120 cm |
| Total vægt for- og bagside | 1380 g/m². |
| Farvemetode | Dope-farvet |
| Farve | Grå, Natur |
| Design | Mønstret |
| Form | Rund |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 6520342
| Materiale | 100% polypropylen |
|---|---|
| Anvendelse | Indendørs/udendørs |
| Vask | Nej |
| Instruktion | Bør kun pletrenses |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Diameter | 120 cm |
| Total vægt for- og bagside | 1380 g/m². |
| Farvemetode | Dope-farvet |
| Farve | Grå, Natur |
| Design | Mønstret |
| Form | Rund |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |